be0db4b4-1bad-4a29-816d-f8d74fac004b.jpeg
c5d64397-2995-4fec-b84f-59fe1518e9c5.jpeg

KONTROLA DOSTĘPU RZESZÓW / PODKARPACIE - REJESTRACJA CZASU PRACY (RCP)

Proponujemy Państwu systemy idealnie sprawdzające się w biurach, szkołach, instytucjach publicznych, które dają dostęp do określonych pomieszczeń, a także rejestrują czas pracy.

Kontrola dostępu pozwala na precyzyjną weryfikację i identyfikację osób przebywających na obiekcie objętym ochroną systemu, jak również umożliwia ograniczenie dostępu osób nieupoważnionych do dowolnych stref lub pomieszczeń. System usprawnia w znacznym stopniu funkcjonowanie wielu firm, a także pomaga zachować niezbędne bezpieczeństwo przez ochronę danych i mienia.

Rejestracja czasu pracy (RCP) umożliwia zarządzanie personelem i czasem pracy. Pozwala między innymi na tworzenie kalendarzy czasu pracy, harmonogramów pracy. Ponadto wykorzystując dane pochodzące z rejestratorów czasu pracy lub czytników kart zbliżeniowych umożliwia interpretację i weryfikację czasu pracy.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu oraz instalowaniu systemów kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy (RCP). Posiadając wiedzę oraz dostęp do najnowszych technologii możemy zaproponować Państwu idealne rozwiązanie dostosowane do konkretnych potrzeb. Proponowane przez nas systemy sprawdzą się w każdej instytucji, firmie a nawet posesji prywatnej. System kontroli dostępu wraz z rejestracją czasu pracy pozwala zarówno zwiększyć bezpieczeństwo w firmie, jak i podnieść jej efektywność.

Instalacje systemów kontroli dostępu posiadają wiele zastosowań, powszechnie są używane i stosowane przez firmy, biurowce, szkoły i uczelnie, hotele, parkingi, obiekty przemysłowe, osiedla mieszkaniowe itd.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację i wycenę.

phone form icon
mail form icon